Naše služby

IMG-20200807-WA0024

Auto-Moto Servis

Provádíme kompletní opravy a údržby pro jakékoliv vozy a motorky, včetně automatických převodovek, motoservisu a servisních či garančních prohlídek se zápisem do elektronické servisní knihy.

Pneuservis

Autoservis Poliščuk – pneuservis dbá na osobní přístup ke každému zákazníkovi. Snažíme se o to, aby každý klient odjížděl z našeho pneuservisu spokojený a s vědomím, že ví, kam se v případě potřeby znovu s důvěrou obrátit.

Přezouváme osobní vozy ,motorky bezdušové i s duší. Dodávky po dohodě.

Autodiagnostika

Náš diagnostický přístroj umožňuje přístup k řídícím jednotkám ve voze a jejich následné úpravy jako je např.: čtení a vymazání paměti závad, základní nastavení, kódování,programování klíčků atd. Diagnostickou práci účtujeme paušálním poplatkem 300,- Kč za připojení.

Chiptuning-zvýšení výkonu

Co je Chiptuning

Chiptuning lze definovat jako elektronickou úpravu řídícího software automobilu, která umožňuje zvýšení výkonu a za určitých podmínek také snížení spotřeby paliva. Každý moderní automobil je výrobcem vybaven řídící jednotkou motoru a ta je vybavena operační pamětí, ve které jsou uložena data a kompletní nastavení pro bezchybný chod motoru. Právě s těmito daty a nastavením pracuje chiptuning a uzpůsobuje je tak, aby co nejlépe vyhovovaly požadavkům zákazníka na maximální využití potenciálu motoru. U přeplňovaných naftových i benzínových motorů dochází po úpravě k nárůstu výkonu a kroutícího momentu až o 35%, u ostatních motorů bez přeplňování až o 10%. Díky této úpravě dochází k výrazně lepší charakteristice dynamiky v celém rozsahu otáček motoru.


Ceník Chiptuningu

Osobní vozy od 3500,-Kč
Dodávkove vozy od 4500,-Kč
Nakladní vozy od 6500,-Kč